Чому ми найкращі


ТМ «Айс» - це завжди гарантія якості

У виробництві морозива використовуються лише натуральні інгредієнти і сучасне устаткування. Наші фахівці ретельно стежать за якістю вхідної сировини і вихідного продукту, тому ми можемо гарантувати, що наша продукція по-справжньому смачна і безпечна.


Наша мета - це турбота про здоров'я та благополуччя кожної сім'ї, яка вибирає продукцію нашого підприємства

Ми упевнені, що досягти результату можна лише якщо відноситися до своєї справи з любов'ю. Ми прагнемо зробити все з душею, щоб ви могли насолоджуватися прекрасним смаком морозива ТМ "АЙС".


У нас ви знайдете величезний спектр додаткових послуг

Наявність морозильних складських потужностей, сухих складів, кадрового потенціалу, дозволяє реалізувати повний комплекс «холодних» складських послуг.

Про компанію

1287141307_CCEEF0EEE6E5EDEEE520E0F1F1EEF0F2E8203033203033

ТОВ «Айс Запоріжжя» було засновано на основі відомого Запорізького державного обласного комунального торгово-виробничого підприємства «Айс», яке розпочало свою діяльність у далекому 1959 році.

На сьогоднішній день потужність встановленого на підприємстві обладнання дозволяє випускати понад 40 тонн морозива на добу. Компанія пропонує споживачам досить широкий асортимент своєї продукції, а це, на хвилиночку, більш ніж 60 найменувань морозива.

ДЕТАЛІ

 

Ми даруємо людям не тільки смачне та якісне морозиво, ми несемо відповідальність за кожного нашого покупця, при цьому ми керуємося головним принципом роботи - якість на 100%!

Фірмова мережа

ice

street

2