здание

ТОВ «Айс Запоріжжя» було засновано на основі відомого Запорізького державного обласного комунального торгово-виробничого підприємства «Айс», яке розпочало свою діяльність у далекому 1959 році.

 Компанія пропонує споживачам досить широкий асортимент своєї продукції, а це, на хвилиночку, більш ніж 60 найменувань морозива.

Наша продукція виготовляється на основі використання лише натуральної сировини та прогресивних технологій, які дозволяють задовольнити потреби найбільш вимогливих споживачів своєю високою якістю і неповторним смаком.

Керівництво компанії «Айс Запоріжжя» завжди пам'ятає про необхідність творчої складової у виробництві морозива. Саме тому, протягом всієї своєї діяльності підприємство успішно конкурує з іншими представниками ринку морозива і постійно дарує своїм споживачам нові вишукані смаки.

На підприємстві приділяється велика увага системі реалізації продукції, про яку свідчить якість обслуговування клієнтів. Наша компанія має розгалужену регіональну дистриб'юторську мережу, яка постійно забезпечує присутність нашої продукції в багатьох містах України. Компанія «Айс Запоріжжя» має енергійну, дослідну і цілісну команду, яка миттєво реагує на зміну ринку і смаків споживачів. Суспільне визнання – це один з найважливіших чинників в діяльності компанії «Айс Запоріжжя».

0

2ФС МП

Підтвердженням високої оцінки роботи нашого підприємства є заслужені на винагороди і дипломи, а це визнання професіоналів. Ми гордимося нашими успіхами і виражаємо іскрінню вдячність кожному працівникові, що вніс свій внесок до цих досягнень! Завдяки впровадженню первинних принципів, а також основ маркетингу і збуту, наше підприємство пропонує взаємовигідні умови співпраці, які можуть зацікавити, як оптового, так і дрібнооптового покупця в будь-якому регіоні Україні і країнах  СНД. Компанія «Айс Запоріжжя» - це сучасне підприємство, яке динамічно розвивається і росте.

В 2015 році компанія "Айс Запоріжжя" відкрила фірмову мережу швидкого харчування "Street House", а також мережу молочних кіосків "Молочне подвір''я". 

Політика нашої компанії заснована на ретельному контролі якості на кожному етапі виробництва. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, який постійно оновлюється. Наша мета – турбота про здоров'я та благополуччя кожної сім'ї, яка вибирає продукцію нашого підприємства. Своєю продукцією Ми дарили споживачам атмосфери незабутнього свята, тому що морозиво ТМ «Айс Запоріжжя» - це завжди неповторний смак і справжнє задоволення! Завдяки таланту всіх своїх співробітників, компанія  «Айс Запоріжжя» упевнено дивиться в майбутнє. Наше підприємство не збирається зупинятися на досягнутих результатах, і обов'язково буде радувати своїх споживачів новим виглядом морозива. Працюючи для Вас, ми чекаємо Вашої уваги і любові до продукції компанії «Айс Запоріжжя»!

Вибираючи нашу продукцію – Ви обираєте якість!

Untitled-2