Про компанію

Айс Запоріжжя

«Айс Запоріжжя» – це українська компанія, що стабільно розвивається, спеціалізується на виготовленні та реалізації замороженої продукції. Розвинена національна система дистрибуції та європейська якість обслуговування дозволяє нам залишатися конкурентоспроможними та затребуваними з 1959 року роботи.

Наша команда

На підприємстві працює понад 200 співробітників. Кожен з них завдяки власному професіоналізму, кваліфікації, багаторічному досвіду і відповідальному ставленню до справи вносить великий вклад у розвиток компанії.

Заслугою нашої команди є постійне покращення якості і розширення асортименту продукції. Злагоджена робота колективу – запорука нових ідей, конструктивних рішень і досягнення максимальних результатів в реалізації чергового проекту.

Свідоцтво суспільного визнання, а також високою експертної оцінки роботи «Айс Запоріжжя» – це численні дипломи та нагороди, кількість яких з року в рік поповнюється.

Наш асортимент

Морозиво

Ключовий напрямок діяльності компанії – виробництво морозива, яке по праву вважається гордістю підприємства. Асортимент торгової марки, що включає більше 20 найменувань холодних ласощів, славиться різноманіттям його форм: брикети, морозиво в стаканчиках, ескімо, великі упаковки (від 500г до 1кг).
Каталог продукції

Напівфабрикати

Усі наші напівфабрикати ми робимо вручну, використовуючи якісну сировину. Ви завжди зможете відчути смак домашньої кухні.
Каталог продукції

Фаст фуд

Фаст фуд ми також виробляємо вручну. Наша продукція відрізняється від схожих пропозицій тим, що вона проходить сучасну систему контролю якості. Слова "Фаст фуд" та "Шкідлива їжа" більше не синоніми!
Каталог продукції

Прогресивна система контролю якості

«Айс Запоріжжя», як виробник морозива та замороженої продукції, приділяє увагу багаторівневому контролю якості, який проводять співробітники власної лабораторії компанії. Ми дбаємо про здоров’я кожного споживача і близьких йому людей, які серед безлічі альтернатив зробили вибір саме в нашу користь.

Ми працюємо над тим, щоб кожна людина, яка вирішила купити морозиво від виробника «Айс Запоріжжя», мала можливість отримати справжню насолоду, незабутнє задоволення і відчути унікальний смак свята.

Підтвердженням високої оцінки роботи нашого підприємства є заслужені нагороди та дипломи, а це визнання професіоналів.

Ми пишаємося нашими успіхами і висловлюємо подяку кожному працівнику, який робить свій внесок в ці досягнення!

Завдяки впровадженню первинних принципів, а також основ маркетингу і збуту, наше підприємство пропонує взаємовигідні умови співпраці, які можуть зацікавити, як оптового, так і дрібнооптового покупця в будь-якому регіоні України.

Задати питання